סיפורו המרתק של אודי ונערות הליווי

סיפורוסיפורו המרתק של אודי ונערות הליווי המרתק של אודי ונערות הליווי

סיפורו המרתק של אודי שמקורו בשיחה סתמית, שהובילה את הנערה לעיסוק של נערות ליווי בתל אביב

חג שמח לכולכם,

אינכם מכירים אותי, אבל בעיר מגוריי אני דמות די ידועה, בפרט משום שאני עוסק בתחום כה נדרש. אני עובד כנהג מונית, ויש לי לקוחות קבועים מכל רחבי העיר, מדי יום ביומו. הוי, אני ממש מתנצל, שכחתי בכלל להציג את עצמי, כנראה בשל כך שאני ממש מתרגש לספר את אשר קרה לי בזמנו…

ובכן, שמי הפרטי הוא אודי, ואני מעדיף שתסתפקו רק בשמי הפרטי, כאמור, אני דמות מוכרת בציבור, ואינני מעוניין לרגע שהשם שלי או של בני משפחתי יוכתם בשל מעללי שאירעו לפני שנים רבות.

אז נתחיל את הסיפור.

הכל התחיל כבר לפני עשור, פלוס מינוס, הייתי עדיין רווק, נמצא בראשית דרכו המקצועית, ונהנה תמיד לפלרטט עם הלקוחות שלי, בעיקר כאשר היה מדובר בנשים, כמובן, כאשר השיחה עם הנשים תמיד בשלב כזה או אחר נטתה לכיוון הדיבורים על סקס, אלא מה?

יום בהיר אחד, ואני זוכר אותו היטב, כאילו היה זה רק אתמול, ולא לפני כעשר שנים, עלתה למונית שלי בחורה ערבייה. למרות כל הכיסויים שהיא עטתה על פניה ועל גופה, יכולתי להבחין כי מאחורי כל הכיסויים הללו ניצבת בוודאות בחורה יפהפייה, ואף שיערתי שהיא ניחנה במבנה גוף מדהים, עם כל הקימורים והחיטובים במקומות הכי חשובים.

ניסיתי לשוחח עמה קצת, לדובב אותה לשיחה, אבל היא לא ממש שיתפה אתי פעולה, ואני החלטתי לשחרר, ופשוט שתקתי. לאחר כמה דקות של נסיעה בדממה מוחלטת, כאשר ברקע נשמעים השירים הכי עכשוויים ברשת גלגל"צ, קיבלתי שיחה מאת חברי הטוב ביותר דאז, העונה לשם גבי. התחלנו לדבר על הא ועל דא, ואני שכחתי לתומי שיש אתי בחורה בטקסי שלי, והתחלתי לספר לגבי את הפרטים הכי עסיסיים על הזיון שהיה לי אתמול עם אחת מן נערות ליווי שאני נוטה להיפגש לפעמים, ההבדל הוא שרק אתמול היא סיפרה לי שהיא בכלל נשואה כבר כמה שנים, וכי יש להם שני ילדים קטנים, והם נמצאים בחרפת עוני, מה שדחף אותה לעסוק במקצוע הזה, למרות שהוא נחשב לממש לא מקובל.