סיפורו המרתק של אודי ונערות הליווי- חלק 2

סיפורו המרתק של אודי ונערות הליווי- חלק 2

עוד סיפרתי לחברי הטוב, כי היה זה הזיון הכי טוב שהיה לי אי פעם בחיי, ושנינו גמרנו ביחד, שזה נדיר למדי, ובטח שלא קורה כל יום. פטפטנו עוד כחמש דקות, ואז חתמנו את השיחה בהתחייבות שניפגש בסוף השבוע הקרוב.

ואז לפתע ראיתי את פניה הסמוקות של הנוסעת שלי, שעד לפני רגע שכחתי כאמור על קיומה במונית שלי. יש לי תחושה מתי אישה נמצאת במצוקה, והבחנתי כי היא באמת במצוקה כעת. שאלתי לשמה, והיא השיבה שקוראים לה נדיה. ראיתי בבירור שהיא מתה לשאול אותי משהו, אבל יש דבר מה שעוצר אותה מלדבר, ולכן החלטתי לנסות שוב לדובב אותה. שאלתי אותה כל מיני שאלות סתמיות, עד שהיא הרגישה יותר בטוחה אתי, ואז היא שאלה – אני ממש מצטערת, אבל שמעתי בלי כוונה את שיחתך, האם אתה חושב שזה בסדר שאישה נשואה תהיה נערת ליווי בחיפה ? ככלות הכל, היא בוגדת כמעט בכל שעה בבעלה…

הסברתי לה שלמעשה ממש לא מדובר על בגידה אמתית, כי נערת ליווי בחיפה למעשה רק מגלמת תפקיד, כאילו שהיא שחקנית בתיאטרון, ורוב הזמן היא לא ממש נהנית מהמשחק שלה, וגם היא נהנית וגומרת, היא מאוהבת אך ורק בבעלה, ועושה את כל מה שנדרש על מנת לעזור בפרנסת בני הבית שלה.

ואז היא סיפרה לי, כאשר ניבט כאב רב בעיניה, כי אף חייה הינם קשים מאוד, והמצוקה הכלכלית קשה מנשוא, ואם אני חושב שהיא מספיק שווה להיות נערת ליווי בתל אביב ?

הייתי פשוט בהלם. אמרתי לה כי "כל איש הישר בעיניו יעשה", כמובן, אבל שהיא צריכה להבין שמדובר על מקצוע שזוכה לגנאי כל הזמן, וממש לא פשוט להזדיין כל יום עם כמה גברים, למרות שמדובר בהרבה כסף. פטפטנו עוד מספר דקות, ואז הגענו למקום היעד שאליו היא רצתה להגיד, ופה נפרדו דרכינו.

לימים נודע לי כי נדיה הפכה להיות נערת ליווי הערבייה הכי מבוקשת בעיר מגוריי. ברור מאליו שהייתי בשוק, והרגשתי גם אשמה שבגללי בכלל היא הגתה במוחה את הרעיון הזה, אבל אם טוב לה כיום, בפרט בהיבט הכלכלי, אז סימן שעשיתי עמה חסד, או לפחות זה מה שאני מקווה שעשיתי…