משה וחרדת הביצוע מנערות ליווי

משה וחרדת הביצוע מנערות ליווי

הסיפור של משה כעזרה מפני חרדת ביצוע על ידי שירותי נערות ליווי –

שלום לכולם,

קוראים לי משה, ואם תרצו מוש, אני כבר בן עשרים, עוד שנה אני סוף כל סוף משתחרר משירות צבאי, הסיוט הכי גדול שחוויתי בחיי. אני, להבדיל מכל הגברים שאני מכיר בגילי, ממש חסר ניסיון בסקס. אומנם שכבתי פה ושם עם בחורות, אבל הרגשתי שלא תמיד נהניתי, ואף הן לא. באופן כללי, אני לא דון ז'ואן, ודי נחבא אל הכלים, כך שבוודאי אינני יוזם את האקט. ביצועי הסקס היחידים שהיו לי אופיינו בפסיביות שלי, כאשר נתתי לנשים להוביל. אני יודע שזו טעות, אבל עדיין הייתי "ירוק" בתחום. עם הזמן הבנתי שאני גם סובל מחרדת ביצוע, כך שברגע האמת הקטן שלי לא עמד ולא תפקד.

הגעתי למסקנה שממש אי אפשר להמשיך ככה. מתוך כך החלטתי לחפש פתרונות ברשת האינטרנט, וגיליתי עולם ומלאותו של שירותים שמסופקים על ידי נערות ליווי במרכז. האמת שההיצע הרב, כמו גם הבושה שלי, גרמו לי להיכנס לאתרים אלו מיליון פעמים. להתלבט, להחליט, להתחרט ולחזור חלילה על כל הסינרום הזה.

עד שיום אחד קיבלתי אומץ והחלטתי ללכת על זה. בחנתי בקפדנות איזה אלפיים תמונות של בחורות, מכל הקשת של הצבעים והנתונים, עד שנתקלתי במירי. התמונה שלה פשוט צעקה לי – בחר בי ולא תתחרט! מירי הייתה גבוהה, שדיה היו גדולים במידה ועומדים, והיא הייתה רזה – בדיוק כל מה שאני אוהב באישה. החלטתי לא להתמהמה יותר, ויצרתי עמה קשר.

למחרת נפגשנו בצימר. תאמינו לי, התמונה שלה באינטרנט ממש לא עושה עמה חסד. במציאות היא פי אלף יותר מהממת. לרגע נעתקה נשמתי, ולקח לי כמה שניות עד שהצלחתי לתקשר עמה. היא הבינה מיד, אני משער על פי שפת הגוף שלי, שיש לי בעיות בסקס, ושאלה אותי אם אני רוצה לספר לה עליהן.

ובכן, הרגשתי ממש פתוח עמה וסיפרתי לה. כשסיימתי לספר, היא אמרה שכמה פעמים אתה וכל מה שסבלתי ממנו בעבר יימוג כלא היה. ובכן, היא צדקה. הפעם הראשונה שעשיתי עמה סקס לא הייתה משהו, כמוה גם הפעם השניה, אולם בפעם השלישית משהו בי השתחרר, והיה לי הסקס הכי קסום בחיי, וכל פגישה לאחריה הייתה טובה מהקודמת.