ווידוי של צלם מדירות דיסקרטיות

ווידוי של צלם מדירות דיסקרטיות

הי,

שמי אורי, ואני אוטוטו חוצה את הגיל ארבעים. בתור צלם אני זוכה להכיר כל מיני בני אדם, והשמחה מתעצמת כאשר אני מתבקש לצלם בחורות מהממות, חטובות, שבמציאות הרגילה בטח לא יעיפו בי מבט שני. יש כמובן את הבחורות שהולכות עם סקיני ג'ינס וחולצה צמודה, אבל הינן ממש לא מושכות ובעלות משקל עודף, כאשר לעומתן אני נתקל בנשים מושכות, שיודעות להתלבש בבגדים שמחמיאות לקימורים שלהן, ובכל זמן הצילומים אני רק מדמיין מה אעשה להן. בתור בעל מקצוע, אני מקפיד להפריד בין ביזניס לבין פלז'ר. אבל הגירוי והפיתוי עזים, מה שגורם לי לשכור תכופות את השירותים של נערות ליווי אילת , שלא נופלות במראה שלהן מהבחורות שאני מצלם.

אני מתרחק משירותי ליווי בבתי מלון או בצימרים, גם בגלל שהעלות רבה יותר ואף בגלל שאני די מוכר ועוברי אורח עשויים לזהות אותי, מה שממש לא בא לי, אני צריך לשמור על המוניטין שלי. לא מזמן חשפו בפניי את האפשרות של סקס עם נערות ליווי שמתבצע בתוך דירות דיסקרטיות, שבה הכל יותר אנונימי ומגן על הדלפת הפטיש שלי.

אני בדרך כלל בוחר נערות הרבה יותר צעירות ממני, לא יותר מדי צעירות, כי חשוב שיהיה להן ניסיון עשיר בסקס, בסביבות גילאי השלושים, יפהפיות, חזה עומד, בטן וישבן מוצקים, שריריות וחטובות. כל ביקור שלי בדירה הדיסקרטית אינו דומה לביקור שני, אני מרבה לגוון בבחורות, ומעולם לא בוחר פעמיים באותה אישה, על מנת לחוות את הזיון בכל מיני דרכים, וכל בחורה מקצועית בהיבט שונה.

מה שטוב בנערות ליווי, שמרביתן יודעות מה מפעיל את העם הגברי, איפה לנגוע, מה מעמיד להם, אין כל ספק, מרביתן ממש מקצועיות. לפעמים אפשר ליפול על חובבנית, אבל זה מקרה חריג. יש נערות ליווי באר שבע שיסכימו לזרום אתכם ללא קונדום – זה אומנם עדיף מבחינת עוצמת ההנאה, אבל אתם מסתכנים בלחטוף כל מיני מחלות מין, ככלות הכל נערת הליווי לא שוכבת רק אתכם…

סיכמנו שבמשך השעה אפשרי שנזדיין פעמיים, אבל היא ממש חרמנה אותי, וכמה שרציתי להמשיך ולהתענג ולמצות את כל השעה, מרוב שנהניתי גמרתי יותר מדי מהר. זה לא תמיד קורה לי, אבל התרחיש הזה מאוד מוכר לי, לצערי הרב.