אתר הכרויות דיסקרטי

אתר הכרויות דיסקרטי

המון אנשים רוטנים, שוב ושוב, כי בתום עת קצרה של קיום מערכת יחסים מחייבת, פשוט נמאס להם. התשוקה אבדה לה אי שם, האהבה התמוססה במהלך הדרך, נשארו רק הילדים המשותפים, באם יש. הייעוץ הראשוני שאותם אנשים יקבלו הוא הפנייה לטיפול זוגי, לעשות את הדברים שפעם הם עשו. לנסות להיזכר מה הדליק את השלהבת ביניהם. יש מי שיהיה ניאות ללכת בדרך זאת, ויש מי שלא. האחרונים בוודאי יבחרו בנתיב של אתר הכרויות דיסקרטי. לא עוד פלירטוט עדין של הודעות אקראיות בנייד, אלא היכרות אמתית, זמנית או לאו, לתיבול החיים שלהם. להחדרת השמחה ללבם, לרגעי אושר, שהם כבר שכחו מהם, להתרגשות של הנשיקה הראשונה. אם מרבית הבריות עושים זאת, האם באמת אפשר לשפוט אותם?

המהות של אתר הכרויות דיסקרטי מבטא את חיסול המונוגמיה

קיימים המון בני אדם מיניים. הם חושבים על סקס כל היום, במשך כל שעה. זה מזין ומחייה אותם, זה מעורר אותם. כל הללו למעשה שוברים כל מוסכמה שידענו על מערכת יחסים רגילה. הם תרים אחר אתר הכרויות דיסקרטי זה או אחר, תוך כדי ניפוץ כל מה שקשור למונוגמיה או סתם לבצע עיסוי.

 אתרי ההיכרויות הללו מהווים בשבילם כר פורה להעברת כמה שעות צרופות מהנאה, בלי כל מורא. הם בעיקר מחפשים להעביר לילה של סקס בלי כל מחויבות, מתוך הסכמה הדדית של שני הצדדים. שניהם מבינים שמדובר על פגישה ראשונה, כמו גם על פגישה אחרונה. ולא משנה עד כמה הפגישה תהיה מוצלחת, לא תהיה פגישה שניה. לשניהם לרוב יש הרבה מה להפסיד, בני זוג בבית, משפחה חרדית, אקסים שעדיין בקשר אתם, וכיוצא בזאת. מתוך כך המלה דיסקרטיות כמו דירות דיסקרטיות היא איננה מלה גסה עבורם. שניהם מכבדים אותה, ונותנים לה מקום של כבוד.

בעבר היה ניתן למצוא בני זוג דיסקרטיים בכל מפגש אקראי, במכולת, בחגיגות או באירועים, אבל בעידן הנוכחי, שבו הקורונה מרחפת מעל כולנו, והמפגשים הללו הצטמצמו לבלי הכר, הכי הגיוני להכיר ברשת האינטרנט, באותם אתרים שמבטיחים לכם דיסקרטיות במיטבה. כדי להבטיח זאת, אל תעלו תמונה אמתית שלכם לאתר. תמצאו לעצמכם כינויים, אל תכתבו את שמכם האמתי, או נתונים מסגירים אחרים, כדוגמת – מספר טלפון או כתובת של דואר אלקטרוני.